RA73F2A118RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A118RBTDF
JLCPCB Part #
C4175046
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 118Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS