HSA25180RJ
MFR.Part #
HSA25180RJ
JLCPCB Part #
C1525635
Description
180Ω 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS