Y0024100K000V9L
MFR.Part #
Y0024100K000V9L
JLCPCB Part #
C1493636
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS