H8910KFZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8910KFZA
JLCPCB Part #
C3388648
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS