H88K25BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H88K25BCA
JLCPCB Part #
C3395379
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS