H88K25DCA
MFR.Part #
H88K25DCA
JLCPCB Part #
C3350667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS