H8866KDYA
MFR.Part #
H8866KDYA
JLCPCB Part #
C3358634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS