Y079324K4200T0L
MFR.Part #
Y079324K4200T0L
JLCPCB Part #
C1477735
Description
-55℃~+125℃ 24.42kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors