H8562RDYA
MFR.Part #
H8562RDYA
JLCPCB Part #
C3433754
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS