H8162RDYA
MFR.Part #
H8162RDYA
JLCPCB Part #
C1407086
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS