H838R3BCA
MFR.Part #
H838R3BCA
JLCPCB Part #
C1407011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS