H831K6FYA
MFR.Part #
H831K6FYA
JLCPCB Part #
C1405285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS