H82K61DYA
MFR.Part #
H82K61DYA
JLCPCB Part #
C1406973
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS