H8226RBYA
MFR.Part #
H8226RBYA
JLCPCB Part #
C1408598
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS