H81K8FYA
MFR.Part #
H81K8FYA
JLCPCB Part #
C3569598
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS