H493K1BCA
MFR.Part #
H493K1BCA
JLCPCB Part #
C3426037
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS