H468R1DYA
MFR.Part #
H468R1DYA
JLCPCB Part #
C1409668
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS