H45K9BYA
MFR.Part #
H45K9BYA
JLCPCB Part #
C1412754
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS