Y0075138R500T9L
MFR.Part #
Y0075138R500T9L
JLCPCB Part #
C1464878
Description
-55℃~+125℃ 138.5Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS