H45K49BYA
MFR.Part #
H45K49BYA
JLCPCB Part #
C1412765
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS