H4232RBZA
MFR.Part #
H4232RBZA
JLCPCB Part #
C1409109
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS