CA0002R9100JE66
MFR.Part #
CA0002R9100JE66
JLCPCB Part #
C19515455
Description
-65℃~+275℃ 2W 910mΩ Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS