CRGS0805J39K
MFR.Part #
CRGS0805J39K
JLCPCB Part #
C2125901
Description
-55℃~+155℃ 150V 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS