CRGH2512J270K
MFR.Part #
CRGH2512J270K
JLCPCB Part #
C4085926
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS