CRGH1206J750R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J750R
JLCPCB Part #
C2104156
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS