CRGH1206F549K
MFR.Part #
CRGH1206F549K
JLCPCB Part #
C4003017
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS