CRGCQ1210F680K
MFR.Part #
CRGCQ1210F680K
JLCPCB Part #
C2082088
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS