CRGCQ0402F3K9
MFR.Part #
CRGCQ0402F3K9
JLCPCB Part #
C2074079
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS