CPF0805B15K8E
MFR.Part #
CPF0805B15K8E
JLCPCB Part #
C3938518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS