Y40221K10000T9R
MFR.Part #
Y40221K10000T9R
JLCPCB Part #
C3972896
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS