CPF0603F40R2C1
MFR.Part #
CPF0603F40R2C1
JLCPCB Part #
C2113219
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS