RU73X1E1K58LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K58LTDF
JLCPCB Part #
C4089785
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS