CPF0201D301RE1
MFR.Part #
CPF0201D301RE1
JLCPCB Part #
C4093864
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS