CPF0201B191RE
MFR.Part #
CPF0201B191RE
JLCPCB Part #
C3971345
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS