CFR25J560R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J560R
JLCPCB Part #
C3512224
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 333mW 560Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS