35503R9FT
MFR.Part #
35503R9FT
JLCPCB Part #
C2095637
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 300V 5W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS