352068KJT
MFR.Part #
352068KJT
JLCPCB Part #
C2078636
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS