TVRB4812YMD-10WR3
MFR.Part #
TVRB4812YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5119841
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12V 2200uF 300kHz 36V~72V 50mVp-p 830mA 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS