VLS6045EX-100M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS6045EX-100M-H
JLCPCB Part #
C501935
Package
SMD,6.3x6mm
Description
10uH 3.4A 3.9A 47mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS