VLS3015CX-4R7M-H
MFR.Part #
VLS3015CX-4R7M-H
JLCPCB Part #
C2683181
Package
SMD,3x3mm
Description
1.15A 1.15A 100mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS