B32672P5334K000
MFR.Part #
B32672P5334K000
JLCPCB Part #
C3795411
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 200V、520V 330nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS