MLZ1608N6R8LTD25
MFR.Part #
MLZ1608N6R8LTD25
JLCPCB Part #
C404786
Description
350mA 500mΩ 6.8uH 80mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS