B82442T1473K050
MFR.Part #
B82442T1473K050
JLCPCB Part #
C2045359
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.35A 15@2.52MHz 47uH 519mΩ 700mA ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS