MLG1005S12NJTD25
MFR.Part #
MLG1005S12NJTD25
JLCPCB Part #
C433023
Description
12nH 2.5GHz 250mΩ 400mA 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS