MHQ0402PSA1N4ST000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N4ST000
JLCPCB Part #
C2048341
Description
1.4nH 10@500MHz 10GHz 180mΩ 400mA 01005 Inductors (SMD) ROHS