MLG0603P7N5HT000
MFR.Part #
MLG0603P7N5HT000
JLCPCB Part #
C307717
Description
14@500MHz 300mA 4GHz 7.5nH 700mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS