B43640A9477M002
MFR.Part #
B43640A9477M002
JLCPCB Part #
C3725009
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1.82A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 400V 470uF 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS