CC45SL3DD470JYGNA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CC45SL3DD470JYGNA
JLCPCB Part #
C1620196
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 47pF 5.5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS