B43644B9337M000
MFR.Part #
B43644B9337M000
JLCPCB Part #
C1607922
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.49A@100Hz 10mm 280mΩ@100Hz 30mm 330uF 37mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS