B43504C9337M2
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43504C9337M2
JLCPCB Part #
C1608060
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
25mm 330uF 400V 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS